Detailing studio professional car care

KO MĒS PIEDĀVĀJAM ?

Mūsu kompānija Colorline Detailing Studio specializējas autokosmétisko pakalpojumu sniegšanā, kas ietver sevī: auto mazgāšana, ķīmisko tīrīšanas salonu, virsbūves pulēšanu, pirmspārdošanas sagatavošanu.

Kas ir nano keramika?

Keramiskajam aizsarpārklājumam ir zināmas priekšrocība attecībā pret parasto pulēšanu: keramiskais
aizsarglīdzeklis iekļūst krāsas pārklājuma molekulārā līmenī, kļūst par vienu no komponentiem. Tas ir maksimāli efektīvi un drošs, tāpēc keramiskais aizsargpārklājums tiek izmantots ne tikai jauniem auto, bet arī retiem modeļiem, kur kļūda nav pieļaujama.

colorline_nanocell_ico

SUPER AIZSARDZĪBA

Automašīnas keramiskais aizsargpārklājums ievērojami palielina krãsošanas pakāpi.

colorline_sun_ico

Piesātināta krāsa

Keramiskais aizsarpārklājums ilgu laiku aizsargā pārklājumu no izdegšanas un krāsu spožuma pazušanas.

colorline_almaz_ico

Uzticamība

Keramiskais aizsarpārklājums no profesionāļiem nozīmē garantiju uz laiku no 1 līdz 3 gadiem.

STRĀDĀJAM TIKAI AR PROFESIONĀLIEM LĪDZEKĻIEM !

Mēs strādājam tikai ar profesionāliem, zināmu ražotāju ķīmiskiem līdzekļiem, kas ieguvuši sertifikāciju un ir ar augstas kvalitātes zīmi. Mēs novērtējam savu darbu un gala rezultāts Mums ir ļoti svarīgs!

Mēs novērtējam mūsu darbu, un gala rezultāts mums ir ļoti svarīgs!

NANO KERAMIKA

Automobiļa virsbūve ievērojamu laiku pakļauta apkārtējās vides kaitīgai ietekmei. Ultravioletie stari, lietus un sniegs, ceļa putekļu daļas un smiltis dien dienā pazemina lakas pārklājuma spilgtumu un viendabīgumu.

VIRSBŪVES PULĒŠANA

Bojājumu profilakse un lakas pārklājuma atjaunošana. Noņemam skrāpējumus. Atjaunojam spīdumu.

RESTAURĀCIJA UN AUTO LAKAS PĀRKLĀJUMA ATJAUNOŠANA

Lakas pārklājuma defektu iznīcināšana. Tas ir procesa turpinājums atjaunojošai pulēšanai, bet ietverot sevī dažu defektu likvidāciju, kas radušies krāsošanas sagatavošanas procesā un krāsošanas laikā.

OPTIKAS PULĒŠANA

Laikam ejot, automobiļa lukturi paliek blāvi un saskrāpēti. Tādēļ, pasliktinās to gaismas caurlaidība. Lai to novērstu – der izmantot optikas pulēšanas pakalpojumu.

SALONA ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Ķīmiskā tīrīšana – viens no pakalpojumiem, kuru daudzi izmanto tikai maksimālas netīrības gadījumā, salonā. Taču, šo procedūru ir vērts izmantot nesagaidot ārkārtas nepieciešamību.

Mūsu priekšrocības

Vairāk nekā 5 gadus mūsu kompānija piedāvā kvalitatīvu un, iespējams, vienu no labākajiem auto pakalpojumiem Rīgā. Pateicoties lieliskajai pieredzei pulēšanai un sausai tīrīšanai, mēs nepārprotami un profesionāli veicam savu darbu, nepārkāpjot tehnoloģiskos standartus un apstrādes noteikumus, kā arī noturējot virsmas. Mūsu klienti vienmēr ir apmierināti un neapšaubāmi mūs, un mēs nekad tos neatstājam! Tā kā mums ir individuāla pieeja katram klientam!

Ārēja dzinēja virsmas mazgāšana — 

no 15,00 Euro

Lukturu pulēšana (pāris) — 

50,00 Euro

Aizsargpārklājuma uzklāšana vējstiklam —

no 30,00 Euro

Disku tīrīšana — 

no  10,00 Euro

Virsbūves attīrīšana no bituma un darvas —

no  40,00 Euro

Apstrāde ar speciālo keramisko aizsarglīdzekli — 

no  50,00 Euro

Virsbūves pulēšanas —

no  100,00 Euro

MŪSU PAKALPOJUMU CENAS

Zemāk, uzskaitītas cenas par ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem dažādām automobiļu klasēm un virsbūvēm. Pievērsiet uzmanību, ka cenas var atšķirties, atkarībā no darba izpildes sarežģītības pakāpes.

Individuāla pieeja katram klientam!

Vieglie auto

Ķīmiskā tīrīšana —  no 50,00 €
Pulēšana — no 100,00 €

Krosoveri

Ķīmiskā tīrīšana —  no 100,00 €
Pulēšana — no 150,00 €

Mikroautobusi

Ķīmiskā tīrīšana —  no 100,00 €
Pulēšana — no 150,00 €

MŪSU PARTNERI

Mūsu partneri, ar kuriem mūsu uzņēmums tieši sadarbojas.
Mēs vienmēr esam atvērti jaunai sadarbībai!

KONTAKTINFORMĀCIJA

Jums radušies jautājumi? Vēlaties iegūt sīkāku informāciju? Tad sazinieties ar Mums.
Mēs noteikti atbildēsim Jums īsā laika posmā!

Adrese

LV-1009, Rīga, Ģertrūdes 101a

Servisā talrunis

+371 26144522

Darbības laiks

Pr. – Pk. 9:00 – 20:00

SAZINIETIES AR MUMS!

Colorline AppForm (LV)

Keramiskais automobiļa virsbūves pārklājums – kas tas ir?

Keramiskajam automobiļa pārklājumam ir zināma priekšrocība salīdzinājumā ar vienkāršu pulēšanu: keramiskā pulēšana iekļūst lakas pārklājumā molekulārā līmenī, kļūst par komponentu. Tas ir maksimāli efektīvi un droši, tapēc keramiskā automobiļa pulēšana veiksmīgi tiek pielietota ne tikai jaunu automobiļu pulēšanā, bet arī retiem un seniem modeļiem, kur kļūda nav pieļaujama.

 

Kapēc vajadzīgs keramiskais pārklājums?

Originalo automobiļa lakas pārklājums tiek pakļauts apkārtējās vides negatīvai iedarbībai, jo tam nepiemīt pietiekama izturība un stiprums. Kīmiski reaģenti, akmeņi, smiltis, putekļi, saules stari – viss uzskaitītais kaitē auto virsbūvei. Nodarīto kaitējumu iespējams novērst ar profesionālas abrazīvās pulēšanas palīdzību, taču oriģinālais pārklājums nav bezgalīgs. Pēc četrām abrazīvām pulēšanām, rūpnieciskais pārklājums sasniedz minimālo biezumu, tālākie darbi novedīs pie bēdīgām sekām. Krāsa aizsargā lielāko daļu virsbūves virsmas no korozijas procesa. Taču lakas pārklājums pietiekami viegli noklājas ar mikroskrambām un redzamiem defektiem. Caur šiem nelielajiem defektiem, zem krāsas slāņa nokļūst agresīvas vielas, kuras aizsāk virspusēji neredzamu korozijas procesu.

Tā, savukārt, pasliktina lakas pārklājuma bojājumus un korozija var parādīties arī vietās, kas netika pakļautas bojājumiem.

Kad auto īpašnieks pamana defektu, jau tad ir nepieciešams šķirties no iespaidīgime līdzekļiem, korozijas procesa apturēšanai un lakas pārklājuma atjaunošanai. Secīgi, automobilim pulēšana nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei. Virsbūves aizsargpulēšana ir profilaktiska, tapēc tā ir samērā lēta un bieža procedūra. Šāda automobiļa pulēšana atjauno spīdumu un aizsargā lakas pārklājumu no saules stariem, mehāniskiem un ķīmiskiem iedarbības faktoriem, starp kuriem ir putekļi, smiltis, skābes (organiskās un neorganiskās), sārmi, sāļi un citi agresīvi faktori. Regulāra automobiļa aizsargpulēšana ilgtermiņā saglabā lielisku auto ārējo izskatu, kā arī atvieglo mazgāšanu.

Automobiļa virsbūves nanopārklājums: svarīgakas priekšrocības

 

Superaizsardzība

Keramiskā automobiļa pulēšana nozīmīgi paaugstina lakas pārklājuma izturību. Sanāk savdabīgs vairogs pret reaģentiem, ultravioleto starojumu, netīrumiem un sīkiem akmentiņiem uz ceļa.

Piesātināta krāsa

Uz automobili ne tikai patīkami skatīties (krāsa izskatās labākā kā pirkšanas laikā), bet arī pieskarties. Viereizēji līdzena, spīdoša virsma. Keramiskais pārklājums aizsargā virsmu arī no izdegšanas un krāsas spilgtuma zuduma.

Uzticamība

Automobiļa ķeramiskā pulēšana pie profesionāļiem ietver garantiju uz laiku no 1 līdz 3 gadiem. Automobilis stabili izies vairāk kā 100 mazgāšanas.

Īsumā, keramiskais pārklājums – ir:

• Absolūtais līderis aizsargpārklājumu laukā

• Maksimāli augsta izturība

• Ideāli piemērots reģioniem ar mainīgiem

laikapstākļiem

• Ūdens un netīrumu atstumjošas īpašības

• Noturību pret ultravioletu starojumu

• Aizsardzību pret skrambām un skrāpējumiem

• Ķīmiskas iedarbības reaģentu aizsardzību

Kas ir pulēšana?

Procedūra, kas palīdz saglabāt lakas pārklājumu labā stāvoklī. Pulēšana mēdz būt kosmētiska, atjaunojoša un aizsargājoša. Pulēšana – tā nav tikai spīduma iegūšana, bet arī dažādu mikroplaisu likvidēšana, kas rodas uz virsbūves virsmas ilgas ekspluatācijas rezultātā. Nevajadzētu jaukt profesionālu pulēšanu ar parastu vaska uzklāšanu vai apstrādi ar pulēšanas līdzekļiem. Šis pakalpojums ir izplatīts vairākās automazgātuvēs.

Apraksts. Pielietojums.

Praktiski visu automobiļu aktuāla problēma ir lakas pārklājuma aizsardzība un saglabāšana ilgā ekspluatācijas periodā. Ekspluatācijas periodā auto lakas pārklājums tiek pakļauts dažādiem riskiem, kā dabas, tā arī mehāniskiem un tehniskiem. Tiek nolietots un zaudē sākotnējo izskatu, kļūst matēts, parādas skrāpējumi un mikroplaisas.

Kosmētiskā pulēšana nodrošina Jūsu auto lakas pārklājumam spīdumu ar noturību. Tāpat, pēc kosmētiskās procedūras dubļi un gruži mazāk pielīp pie virsbūves un nesagādā diskomfortu.

Atjaunojoša pulēšana nepieciešama gadījumā, ja lakas pārklājuma slānim ir acīmredzami agresīvas iedarbības faktori: mazi un vidēji skrāpējumi, nolietojums, dažāda veida nobrāzumi, agresīvas iedarbības pēdas.

Aizsarg-pulēšana ietver sevī virsbūves lakas pārklājuma apstrādi ar polimēra mikrosoli, kas nodrošina virsbūves spīdumu, aizsardzību no nokišņiem un iespējamām mikroplaisām. Aizsarg- polimēri darbības procesā var atšķirties ar uzklāšanas sarežģītības pakāpi, un arī tā palikšanas ilgumu uz virsbūves. Pulēšanas process sastāv no vairākiem etapiem, atšķirībā no procedūras līmeņa:

 • iepriekšēja sagatavošana, mazgāšanas un žāvēšanas veidā; netīrumu un naftas produktu noņemšana;
 • virsbūves detaļu aplīmēšana;
 • augšējā lakas slāņa slīpēšana;
 • skrāpējumu un nobrāzumu noņemšana;
 • dziļā virsbūves tīrīšana ar pulēšanas pastu palīdzību; novešana līdz spīdumam
 • aizsargārklājuma uzklāšana un novešana līdz ideālam;

Restaurācija un auto lakas pārklājuma atjaunošana

Lielu putekļu esamība uz detaļām, nosēdumi izejošajā materiālā, nekvalitatīva pāreja, nepareizas aplīmēšanas pēdas u.c.

Lakas pārklājuma resaurācija ir atkarīga no bojājumu dziļuma un rakstura, tāpat kā materiālu izvēle defektu likvidēšanai.

 • virsmas skrambas un skrāpējumi, kas nesasniedz metāla bāzi;
 • mazi un dziļi skrāpējumi, nonākuši līdz metāla bāzei;
 • liela izmēra ne dziļi defekti;
 • veci bojājumi, zem kuriem sākusies metāla korozija.

Lakas pārklājuma remonta tehnoloģija ir tieši atkarīga no bojājuma veida:

 • auto lakas pārklājuma atjaunošana bez krāsošanas, pulēšanas metodēm vai kosmētiskas maskēšanas;
 • speciālu krāsu izmantošana, lakas pārklājuma bojājumu novēršanai;
 • lakas pārklājuma skrambu remonts – dziļu bojājumu restaurācija, lai neturpinātos korozija.

Pēc lakas pārklājuma atjaunošanas, process turpinās kā pie noslēdzošā pulēšanas etapa. Pēc Jūsu vēlmēm, ar aizsarglīdzekļiem vai bez.

Optikas pulēšana

Galvenie lukturu blāvuma izraisītāji ir: sīki akmeņi un smiltis, naftas prdukti, kas atrodas uz ceļiem, putekļi un netīrumi, kas biezā slānī klāj lukturu virsmu. Ķīmiska iedarbība uz lukturu stikliem, agresīvi mazgāšanas līdzekļi automazgātuvē un citi iemesli.

Gaismas caurlaidība tādiem lukturiem ļoti krītas, kas rezultātā izraisa nopietnas problēmas un bīstamību, automobilim esot darbībā. Tāpēc, ka galvenā lukturu funkcija ir ceļa apgaismošana un satiksmes drošības nodrošināšana.

Dažos gadījumos, automašīna ar tādiem lukturiem pat nevar iziet transportlīdzekļa valsts gada tehnisko apskati. Rekomendējamais, tehniskās apskates darbinieku risinājums ir lukturu nomaiņa.

Lukturu cena var svārstīties no 50 Eur līdz 150 Eur un vairāk par gabalu. Mūsu rekomendējamais un ekonomiskākais risinājums ir optikas pulēšana.

Atkarībā no stāvokļa, process notiek etapos, ar slīpēšanu vai bez. Pulēšanas process būtu jāiziet katrus 2 gadus.

Pēc pulēšanas, plastikāta lukturu gaismas caurlaidība palielinās vidēji par 80%.

Kas ir ķīmiskā tīrīšana?

Tā ir profesionāla salona tīrīšana ar mūsdienīgu tehnoloģiju, materiālu un instrumentu palīdzību, auto salona interjera detaļu kopšanai.

 

Apraksts. Pielietojums.

Salona ķīmiskās tīrīšanas process ietver sevī veselu darbu kompleksu. Process parasti sastāv no vairākiem etapiem: iesākumā, notiek salona tīrīšana, pēc tam salona detaļu tīrīšana ar ķīmiskiem līdzekļiem, piemeklētiem saskaņā ar pielietojumu. Vēlāk, pēc nepieciešamības tiek uzklāti pulēšanas līdzekļi, spīdums un aizsarglīdzekļi.

Auto salona ķīmiskā tīrīšana – procedūra, kas nepieciešama vairākos gadījumos:

Tīrības un kārtības uzturēšana auto salonā pienācīgā līmenī.

Negaidīta netīrība salonā, kas prasa steidzamu speciālu attīrīšanu.

 

Priekšrocības un ieguvumi.

Galvenais auto ķīmiskās tīrīšanas mērķis – komforta un omulības radīšana automobiļa iekšienē, patīkama izskata salons. Piekrītiet, ne ļoti patīkami braukt automobilī ar smērētu un nobrāztu apdari, netīrā un nevīžīgā salonā. Pēc ķīmiskās tīrīšanas izpildes salons pārvēršas līdz nepazīšanai un automobilis izskatās kā jauns.

Periodiska auto salona tīrīšana vērienīgi samazinās kaitīgo mikrobu populāciju, kas izraisa dažādas slimības – no saindēšanās ar pārtikas produktiem līdz pneimonijai un toksiskajam šokam. Tie iekļūst Jūsu automobilī no apavu zoles, virsdrēbēm un aktīvi vairojas, īpaši rudens – ziemas periodā.

Pēc ķīmiskās tīrīšanas auto salons iegūst jaunu izskatu, detaļas kļūst tīras pat grūti aizsniedzamās vietās, nepaliek netīrumu un putekļu. Izzūd nepatīkamās smakas, kļūst svaigi un tīri, apdares detaļas laistas kā jaunas.

Lai aizsargātu sevi un savus pasažierus, auto ķīmiskā tīrīšana tiek rekomendēta katrus 3 – 4 mēnešus.