POLISHING

Kas ir pulēšana?

Pulēšana – tā nav tikai spīduma iegūšana, bet arī dažādu mikroplaisu likvidēšana, kas rodas uz virsbūves virsmas ilgas ekspluatācijas rezultātā.

Nevajadzētu jaukt profesionālu pulēšanu ar parastu vaska uzklāšanu vai apstrādi ar pulēšanas līdzekļiem. Šis pakalpojums ir izplatīts vairākās automazgātuvēs.

Apraksts. Pielietojums.

Praktiski visu automobiļu aktuāla problēma ir lakas pārklājuma aizsardzība un saglabāšana ilgā ekspluatācijas periodā.

Ekspluatācijas periodā auto lakas pārklājums tiek pakļauts dažādiem riskiem, kā dabas, tā arī mehāniskiem un tehniskiem. Tiek nolietots un zaudē sākotnējo izskatu, kļūst matēts, parādas skrāpējumi un mikroplaisas.

Kosmētiskā pulēšana nodrošina Jūsu auto lakas pārklājumam spīdumu ar noturību. Tāpat, pēc kosmētiskās procedūras dubļi un gruži mazāk pielīp pie virsbūves un nesagādā diskomfortu.

Atjaunojoša pulēšana nepieciešama gadījumā, ja lakas pārklājuma slānim ir acīmredzami agresīvas iedarbības faktori: mazi un vidēji skrāpējumi, nolietojums, dažāda veida nobrāzumi, agresīvas iedarbības pēdas.

Aizsargājoša laka sastāv no polimēra mikroslāņa uzklāšanas uz automašīnas virsbūves krāsas (krāsas), kas piešķir virsbūves spīdumu un pasargā krāsu no nokrišņiem un iespējamiem mikrobojājumiem.

Aizsarg-pulēšana ietver sevī virsbūves lakas pārklājuma apstrādi ar polimēra mikrosoli, kas nodrošina virsbūves spīdumu, aizsardzību no nokišņiem un iespējamām mikroplaisām. Aizsarg- polimēri darbības procesā var atšķirties ar uzklāšanas sarežģītības pakāpi, un arī tā palikšanas ilgumu uz virsbūves.

Pulēšanas process sastāv no vairākiem etapiem, atšķirībā no procedūras līmeņa:

  • iepriekšēja sagatavošana, mazgāšanas un žāvēšanas veidā;
  • netīrumu un naftas produktu noņemšana;
  • virsbūves detaļu aplīmēšana;
  • augšējā lakas slāņa slīpēšana;
  • skrāpējumu un nobrāzumu noņemšana;
  • dziļā virsbūves tīrīšana ar pulēšanas pastu palīdzību;
  • novešana līdz spīdumam;
  • aizsargārklājuma uzklāšana un novešana līdz ideālam;

Priekšrocības un ieguvumi

Jebkurai automašīnai nepieciešama apkope. Un tas attiecas ne tikai uz skaistumu un estētiku. Netīrumi nepieķeras ideālai un tīrai virsmai, tie ir labāk saglabājušies, un profesionāla automašīnas pulēšana efektīvi atjaunos ķermeņa, lukturu un automašīnas logu bijušo spīdumu. Šis darbs nav viegls, tas prasa laiku un pacietību. Labāk to uzticēt profesionāļiem.

Krāsa aizsargā lielāko daļu ķermeņa virsmas no korozijas procesa. Bet krāsojums ir diezgan viegli pārklāts ar mikroplaisām un redzamiem defektiem. Caur šiem mazajiem defektiem zem krāsas slāņa nokļūst agresīvas vielas, kas sāk ārēji nemanāmu korozijas procesu. Tas savukārt saasina krāsas bojājumus, un korozija var parādīties uz neskartas, tas ir, nav pakļauta ārējai ietekmei.

Kad auto īpašnieks pamana defektu, jau tad ir nepieciešams šķirties no iespaidīgime līdzekļiem, korozijas procesa apturēšanai un lakas pārklājuma atjaunošanai.

Pulēšanas process sastāv no noteiktas tehnoloģijas, un papildus virsbūves plaisu un skrāpējumu novēršanai, sākotnējā spīduma atjaunošanai tas ietver arī obligātu apstrādi ar aizsargājošiem savienojumiem, lai paildzinātu jūsu mīļotās automašīnas krāsas kalpošanas laiku.