NANOCERAMIC

KERAMISKAIS AUTOMOBIĻA VIRSBŪVES PĀRKLĀJUMS – KAS TAS IR?

Automobiļa virsbūve ievērojamu laiku pakļauta apkārtējās vides kaitīgai ietekmei. Ultravioletie stari, lietus un sniegs, ceļa putekļu daļas un smiltis dien dienā pazemina lakas pārklājuma spilgtumu un viendabīgumu.

Kapēc vajadzīgs keramiskais pārklājums?

Originalo automobiļa lakas pārklājums tiek pakļauts apkārtējās vides negatīvai iedarbībai, jo tam nepiemīt pietiekama izturība un stiprums.

Kīmiski reaģenti, akmeņi, smiltis, putekļi, saules stari – viss uzskaitītais kaitē auto virsbūvei.
Nodarīto kaitējumu iespējams novērst ar profesionālas abrazīvās pulēšanas palīdzību, taču oriģinālais pārklājums nav bezgalīgs. Pēc četrām abrazīvām pulēšanām, rūpnieciskais pārklājums sasniedz minimālo biezumu, tālākie darbi novedīs pie bēdīgām sekām.

Krāsa aizsargā lielāko daļu virsbūves virsmas no korozijas procesa. Taču lakas pārklājums pietiekami viegli noklājas ar mikroskrambām un redzamiem defektiem. Caur šiem nelielajiem defektiem, zem krāsas slāņa nokļūst agresīvas vielas, kuras aizsāk virspusēji neredzamu korozijas procesu.

Kad auto īpašnieks pamana defektu, jau tad ir nepieciešams šķirties no iespaidīgime līdzekļiem, korozijas procesa apturēšanai un lakas pārklājuma atjaunošanai.

Secīgi, automobilim pulēšana nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei. Virsbūves aizsargpulēšana ir profilaktiska, tapēc tā ir samērā lēta un bieža procedūra. Šāda automobiļa pulēšana atjauno spīdumu un aizsargā lakas pārklājumu no saules stariem, mehāniskiem un ķīmiskiem iedarbības faktoriem, starp kuriem ir putekļi, smiltis, skābes (organiskās un neorganiskās), sārmi, sāļi un citi agresīvi faktori.
Regulāra automobiļa aizsargpulēšana ilgtermiņā saglabā lielisku auto ārējo izskatu, kā arī atvieglo mazgāšanu.

Automašīnu nanokeramika - ne tikai spīdēt!

Keramikas pārklājums pārklāj ķermeni ar īpašu plēvi, caur kuru kaitīgās putekļu, netīrumu utt. Daļiņas vienkārši nevar iekļūt. Lai no tiem kvalitatīvi atbrīvotos, jums vienkārši jāizsmidzina automašīna ar ūdens plūsmu.

Automašīnas virsbūves nano pārklājums satur īpašus antioksidantus un hidrofobus, kas pārklājumam piešķir arī ūdeni atgrūdošas īpašības.