CLEANING

SALONA ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Ķīmiskā tīrīšana – viens no pakalpojumiem, kuru daudzi izmanto tikai maksimālas netīrības gadījumā, salonā. Taču, šo procedūru ir vērts izmantot nesagaidot ārkārtas nepieciešamību.

Process parasti sastāv no vairākiem posmiem: pirmkārt, tiek veikta faktiskā interjera tīrīšana, pēc tam iekšējo daļu tīrīšana ar ķīmiskajām vielām, kas izvēlētas atbilstoši mērķim, un pēc tam tiek pielietotas dažādas pulēšanas, spīduma un aizsargvielas, atkal atkarībā no nepieciešamības.

Auto salona ķīmiskā tīrīšana – procedūra, kas nepieciešama vairākos gadījumos:

  • Tīrības un kārtības uzturēšana auto salonā pienācīgā līmenī;
  • Negaidīta netīrība salonā, kas prasa steidzamu speciālu attīrīšanu;
  • automašīnas sagatavošana pirms pārdošanas;

 

Ķīmiskā tīrīšana – viens no pakalpojumiem, kuru daudzi izmanto tikai maksimālas netīrības gadījumā, salonā. Taču, šo procedūru ir vērts izmantot nesagaidot ārkārtas nepieciešamību.

Пятна на сиденьях, дверях и даже потолке салона от разлитых продуктов питания и других загрязнителей способны испортить впечатление не только об автомобиле, но и его владельце.

Priekšrocības un ieguvumi

Galvenais auto ķīmiskās tīrīšanas mērķis – komforta un omulības radīšana automobiļa iekšienē, patīkama izskata salons. Piekrītiet, ne ļoti patīkami braukt automobilī ar smērētu un nobrāztu apdari, netīrā un nevīžīgā salonā. Pēc ķīmiskās tīrīšanas izpildes salons pārvēršas līdz nepazīšanai un automobilis izskatās kā jauns.

Periodiska auto salona tīrīšana vērienīgi samazinās kaitīgo mikrobu populāciju, kas izraisa dažādas slimības – no saindēšanās ar pārtikas produktiem līdz pneimonijai un toksiskajam šokam. Tie iekļūst Jūsu automobilī no apavu zoles, virsdrēbēm un aktīvi vairojas, īpaši rudens – ziemas periodā.

Pēc ķīmiskās tīrīšanas auto salons iegūst jaunu izskatu, detaļas kļūst tīras pat grūti aizsniedzamās vietās, nepaliek netīrumu un putekļu. Izzūd nepatīkamās smakas, kļūst svaigi un tīri, apdares detaļas laistas kā jaunas.

Lai aizsargātu sevi un savus pasažierus, auto ķīmiskā tīrīšana tiek rekomendēta katrus 3 – 4 mēnešus.